استقلال در به در جور کردن دلار برای شفر! + بن‌ عطیه مقابل ایران قرار می‌گیرد – خرید شارژ شگفت انگیز

خبرآنلاین: مدیر استقلال در پی جور کردن پول قرارداد جدید شفر است.

 وینفرد شفر سرمربی استقلال برای تمدید قرارداد رقم بالایی را درخواست کرده است
 وینفرد شفر سرمربی استقلال برای تمدید قرارداد رقم بالایی را درخواست کرده است. این مربی پولی می‌خواهد که پرداخت آن از توان باشگاه خارج است.

خبرآنلاین: مدیر استقلال در پی جور کردن پول قرارداد جدید شفر است.

به همین دلیل افتخاری مدیرعامل استقلال از مسئولان وزارت ورزش درخواست کرده تا زمینه تامین ارز مورد نیاز برای قرارداد شفر کمک کنند ولی وزارتی ها به مدیرعامل استقلال اعلام کردند نمی توانند به باشگاه کمکی کنند چراکه در حال حاضر با مشکلات مالی روبرو هستند.

——————-

خبرآنلاین: بن‌ عطیه در جام‌جهانی با مراکش مقابل ایران قرار می‌گیرد.

مدافع یوونتوس اخیرا در گفت و گو با سایت منتخب مراکش به آنها که گفته اند بازی اول با ایران یک مزیت بزرگ برای آنهاست و می توانند در این بازی برنده باشند، واکنش نشان داده است
خبرآنلاین: بن‌ عطیه در جام‌جهانی با مراکش مقابل ایران قرار می‌گیرد.

مدافع یوونتوس اخیرا در گفت و گو با سایت منتخب مراکش به آنها که گفته اند بازی اول با ایران یک مزیت بزرگ برای آنهاست و می توانند در این بازی برنده باشند، واکنش نشان داده است.عطیه در این باره گفته است: «نمی توانم بگویم چون در دیدار اول با ایران بازی می کنیم، یک مزیت است.

حضور آنها در جام‌جهانی تصادفی نیست و قطعا تیم خوبی هستند.» او همچنین گفته است: «اینکه می شنویم مردم می گویند می توانیم به مرحله دوم جام جهانی برویم ما را خوشحال می کند چراکه آنها باور دارند ما تیمی قدرتمند هستیم.»

Posted on: 2018-04-20, by : charge26

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *