فورتنایت موبایل برای همه کاربران تلفن های اپل در دسترس قرار گرفت – خرید شارژ شگفت انگیز

طرفداران موبایلی بازی فورتنایت حالا می‌توانند بدون هیچ محدودیتی بازی را از اپ استور دانلود کنند و دیگر نیازی به دعوتنامه از سوی کسی نیست

فورتنایت موبایل نیازمند iOS 11 به بالا است و به همین دلیل روی موبایل‌های قدیمی‌تر اصلا اجرا نمی‌شود. به بیان دیگر اگر آیفون ۶ اس، ۷، ۸، ۱۰، SE و آیپد مینی ۴، ایر ۲، ۲۰۱۷ و پرو داشته باشید بدون هیچ مشکلی می‌توانید این بازی را اجرا کنید. اگر هم آیفون ۵ اس، ۶ پلاس، آیپد ایر، مینی ۲ و ۳ یا آیپاد تاچ داشته باشید، نمی‌توانید فورتنایت را اجرا کنید.

صفحه رسمی بازی فورتنایت در توییتر خود امروز اینگونه نوشت: «هیچ دعوتنامه‌ای لازم نیست. فورتنایت حالا برای همه روی iOS در دسترس است. دوستان خود را بیاورید و همین حالا شروع کنید.»

فورتنایت موبایل برای اندروید نیز در دست توسعه است ولی هنوز هیچ خبری در مورد آن شنیده نمی‌شود و تاریخ عرضه مشخصی هم ندارد. زمانی که این نسخه هم آماده شود، احتمالا اپیک گیمز رویکردی مشابه با نسخه iOS را در پیش می‌گیرد و بازیکنان را از طریق دعوتنامه به میدان مبارزه می‌آورد.

طی دو هفته گذشته، فورتنایت برای کاربران iOS تنها از طریق دریافت دعوتنامه‌های مستقیم اپیک گیمز در دسترس قرار می‌گرفت و حالا این محدودیت به طور کامل برداشته شده تا جامعه بازیکنان این عنوان محبوب سبک بتل رویال افزایش چشمگیری پیدا کند.

طرفداران موبایلی بازی فورتنایت حالا می‌توانند بدون هیچ محدودیتی بازی را از اپ استور دانلود کنند و دیگر نیازی به دعوتنامه از سوی کسی نیست.

Posted on: 2018-04-22, by : charge26

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *